• Düşünen Pilot

Yeni Zelanda Cami Saldırısı Gerçek Mi?

Güncelleme tarihi: Oca 21

Uzaktan bakıldığında komplo teorisi gibi duran bu soruyu bir de yakından inceleyelim.


İlk olarak, katil zanlısı tarafından saldırı öncesinde yayınlanan "The Great Replacement" adlı bildiriye göz atalım ve saldırının şifrelerini adım adım çözümlemeye tabi tutalım.


1. Beyaz Irkların Neslinin Tükenmekte Olduğu Bahanesi


Öyle görünüyor ki yakın zamanda yaşanan savaş ve felaketlerin bir sonucu olarak, yeryüzünde doğu --> batı istikametinde büyük göçler meydana gelmekte ve göçmenlerin, göç ettikleri coğrafyalarda en az 3-5 çocuk doğurmaları (örn; Suriyeliler), üreme konusunda tembel davranan Avrupa insanının (beyaz ırkların) soy devamlılığını riske atmakta. Katil zanlısı tarafından "birthrates" (doğum oranları) ifadesiyle dikkat çekilen bu durum, aynı zamanda saldırının ana iskeletini de oluşturmakta.


2. Saldırıyı Düzenleyen ve Yakalanan Kişilerin Farklı Kişiler Olması


Aslında bu konu özelinde söylenecek pek fazla şey bulunmamakta çünkü aşağıdaki fotoğraf her şeyin özeti.


3. Saldırı Esnasında ve Sonrasında Dikkat Çeken Anormal Görüntüler


17 dakikalık saldırı videosunda ve saldırı sonrası mescid içerisinde çekilen görüntülerde, göze çarpan bir çok anormal durum bulunmakta. Bunlardan en dikkat çekenleri:


  • Havada Yok Olan Sessiz Kovanlar,

  • Kadrajdan Kaybolan Adamlar,

  • Hareket Eden/Ayakta Gezinen Ölüler,

  • Fırlayan Kan Torbaları' dır.Yukarıdaki anormal hadiseleri ve çok daha fazlasını aşağıda paylaşacağım linkte bulabilirsiniz. Videolar, bir sırayla eklenmiştir ve her bir videonun ismi, videonun konusuyla ilişkilendirilmiştir. Dolayısıyla neyi izlediğinizin bilincinde olacaksınız.

(Video Link: https://yadi.sk/d/TTB7eXcQWyYZzw)


4. Saldırının Dünya Dışı Kökleri Üzerine


Dünya insanları, kendi planlarının üzerinde bir takım planlar olabileceği düşüncesine mümkün mertebe uzak yaşamaktalar. Onlar, "özgür iradeleri" ile mutludur ve etraflarında olan biten olayların hakiki mahiyetiyle pek ilgilenmezler. Şu andan itibaren ele alacağımız konu, kutsal metinlere de kaynaklık eden "uzaylı tanrılarımız" ve söz konusu bu saldırıyla ilgili kendilerinin nihai hedefleri olacak. Saldırıyı, alt boyut varlıkların (insanların) düşüncelerine telepatik olarak nasıl işlediklerine ise kısaca değineceğiz.


5. Kritik Görevlerdeki İnsanların Kulak Yapıları


Büyük, sivri ve de açılı kulaklara sahip insanların telepatik yetenekleri yüksektir (bkz.Barack Obama, George W.Bush) ve bu insanlar uzaylıların direkt temas alanına girmekteler. 'Tanrı benden Afganistan'daki teröristlerle savaşmamı istedi' diyen George W.Bush'u hatırlayınız.Evet, ne diyorduk?


"Kulak" demiştik...


Öyleyse aşağıdaki görseli sizin yorumlarınıza bırakalım.


6. Uzaylı Tanrıların Konuyla Olan Bağlantısı


Dünya insanının, içinde bulunduğu kaosu fırsat bilerek birbirine kenetlenmesini ve galaktik bir yapılanmanın (galaktik medeniyet) temellerini atmasını "karma oyunu gereği" henüz uygun bulmayan uzaylı tanrılar, toplumların "ulus", dinlerin ise "ilahi" kalabilmesi için birtakım önlemler almalıydılar. (Aslında toplumlar, genel tekamül düzeyleri itibariyle buna hazır olsaydılar, bu önlemlere gerek kalmayacaktı)

Onlar (uzaylı tanrılar), yukarıda belirtilen hedefler doğrultusunda "doğrudan" ve "dolaylı" olmak üzere 2 tip bilinç programlamasını devreye aldılar.


a. Doğrudan Programlama (Direkt Temaslar):

Yeryüzündeki bağlantılarından illumunati'yi devreye sokarak, Yeni Zelanda (Christchurch) Saldırısını kurguladılar ve büyüyen İslamofobi'ye karşı yüreklerin sertliğinin biraz olsun yumuşamasını sağladılar. Bunda Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern'in de rolü büyüktü. Dünyaya 'tüm inananlar kardeştir' mesajı verildi. Saldırının düzenlendiği şehrin adının "Christchurch" (İsa Kilisesi) olması ise bu planla paralel seyreden bir hamle idi.

b. Dolaylı Programlama (Bilinçaltı Programlaması):

Müslümanların, farklı bir coğrafyaya göç etmeleri konusunda onlara psikolojik engel teşkil edecek altyapıyı oluşturdular. Onlar (Müslümanlar), artık ne kadar zor şartlar altında da kalsalar, can korkusuyla göç edemeyecekler; etseler dahi rahat bir üreme ortamı edinemeyeceklerinin şuurunda olacaklar.

7. Oyuncular Hakkında


Elbette ki videolardaki kişiler uzaylı değil; bildiğimiz insan. Uzaylı Tanrılarla irtibatta olanlar, onların kontrolündeki illumunati örgüt üyeleri.Bu örgüte Beyaz Saray'dan belli kişiler ve Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern de dahil.


Brenton Tarrant'a ise gerçekte ne olduğu bilinmemekte.

8. Sonuç


Saldırı, "Uzaylı Tanrılar" tarafından planlanmış, yeryüzünde irtibatta oldukları varlıklar (illumunati üyeleri) tarafından eyleme geçirilmiştir.


Gerçekte ölen kimse olmamıştır. Her şey profesyonelce kurgulanmıştır.


İnsanlar, "düşünen" bir robotturlar.


Düşünen Pilot | İnsanlar "İnsan"lar Mı?

314 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör